Zvýraznite svoju ženskosť

REALASH, dotyk luxusu, ktorý si môžete dovoliť.

REALASH vaše riasy predĺži, zahustí a posilní. Urýchli proces ich prírodného rastu a zabráni ich vypadávaniu. Vykonané štúdie potvrdili účinnosť REALASH. Sérum, ktoré bolo dermatologicky a oftalmologicky testované, pomáha zvýrazniť vašu prirodzenú krásu.

DORUČENIE KURIÉROM GRÁTIS!Zvoľte platbu vopred a získajte bezplatné doručenie!

 • 90 dní na vrátenie

  Ak si svoj nákup rozmyslíte, môžete neotvorený produkt do 90 dní vrátiť. Vrátime vám peniaze.

 • Prírodné zložky

  Produkty značky ORPHICA obsahujú prírodné zložky, ktoré chránia citlivú pokožku v oblasti očí.

01. VYBERTE SI MNOŽSTVO

REALASH -
EYELASH ENHANCER €70

Cena za jedno balenie: €70 1 balenie: 3ml Doba používania: 3 mesiace

Potešte svojich
milovaných

Naše zákazníčky si často kupujú Realash pre svoje mamy, sestry, či kamarátky. Urobte radosť svojim blízkym a doprajte im pocit krásna. Objednajte si extra balenie:

Celkové množstvo balení:

la_cloud_ >la_cloud_
"Môj najlepší priateľ @orphica_official... Zbožňujem toto sérum na riasy. Ako sami vidíte, dokáže predĺžiť a zahustiť riasy už za pár týždňov. Odporúčam ho všetkým, je úžasné a už sa bez neho nezaobídem." #beauty #makeup #realash #orphica
 • ZÁRUKA ÚČINNOSTI

  Ponúkame 100% záruku vrátenia peňazí. Znamená to, že môžete neotvorené produkty vrátiť do 90 dní od nákupu.

 • OKAMŽITÉ VÝSLEDKY

  Niektoré ženy si všimli, že ich riasy boli silnejšie, zdravšie a viac vyživené už po 14 dňoch používania.

 • BEZPEČNOSŤ

  Kozmetika od ORPHICA je bezpečná a efektívna. Potvrdili to vykonané štúdie a pozitívne hodnotenia zákazníkov.

 • DÔVERYHODNOSŤ

  Vaše súkromie je jednou z našich priorít - osobné údaje našich klientov nikde nezdieľame, ani nepredávame.

 • TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

  Ak z nejakého dôvodu nemôžete dokončiť objednávku cez on-line formulár, zavolajte nám na +421 903415488 (od 8.00 – 16.00 h) a objednávku vytvoríme manuálne podľa vašich pokynov.

 • Brow – Sérum na růst obočí

  € 45

  Sérum na obočie Nastal čas starostlivosti o obočie! BROW je účinné sérum, vďaka ktorému bude vaše obočie hustejšie a silnejšie. 4 ml balenie postačí až na 3 mesiace!

  Pred
  before
  Po
  after

02. VYPLŇTE FORMULÁR

 • Môže mi byť doručená zásielka, aj keď som v zahraničí? Kuriérska spoločnosť, s ktorou spolupracujeme, vám dokáže doručiť zásielku kdekoľvek na svete – v takom prípade sa však dodacia lehota môže líšiť. Po odoslaní objednávky vás budeme informovať o dátume doručenia. Pri doručení do zahraničia požadujeme platbu vopred na náš účet. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.
 • Prečo musím poskytnúť svoje telefónne číslo? Potrebujeme Vaše telefónne číslo, pretože to je najlepší spôsob, ako Vás rýchlo kontaktovať. Vaše telefónne číslo dávame kuriérskej spoločnosti, to znamená, že kuriér Vás bude kontaktovať bezprostredne pred doručením zásielky. S kuriérom je možné dohodnúť si alternatívnu adresu, čas alebo dátum doručenia.

03. VYBERTE SI SPÔSOB PLATBY

Objednávku môžete bezpečne uhradiť prostredníctvom PayPal účtu. Vyžaduje sa registrácia. Všetky údaje o platobnej karte sú chránené autoritou Paypal. Zásielka Vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.

Objednávka bude odoslaná ihneď po pripísaní platby na náš účet. Zásielka Vám bude doručená kuriérom do 2 pracovných dní.

Objednaný tovar Vám bude odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky. Platba za dobierku prebieha priamo kuriérovi pri doručení. Tovar Vám doručíme do 2 pracovných dní.

04. DOKONČIŤ OBJEDNÁVKU

Doručenie zdarma: 0 €
Spolu na úhradu: 0€
Doba spracovania objednávky 1-2 pracovné dni
Naši partneri